Jakie modne i stylowe botki na jesień i zimę

Autor zdjęcia: czasnabuty.pl

Botki to doskonały wybór na okres jesienny i zimowy. Powinny mieć materiał ocieplający w środku. Te nieocieplone dobre będą jedynie na początku jesieni. Botki to jedne z najpopularniejszych butów dla kobiet. Zapewniają atrakcyjny, kobiecy wygląd. Niektóre modele są bardzo eleganckie. Sznurowane botki to urok, wdzięk i kobiecość. Choć sznurowanie zajmuje nieco czasu, to warto mieć takie buty.

Botki sznurowane – urok i kobiecość

Duży urok nadają tym butom właśnie sznurówki. Pionowy obszar ze sznurówkami wysmukla obuwie. Takie buty przyciągają uwagę. Nie wszystkie to eleganckie modele. Są też masywniejsze i bardziej oryginalne rodzaje takiego obuwia. Eleganckie botki sznurowane to doskonałe obuwie do spódnicy i wszelkich strojów wizytowych. Oryginalne modele to świetny dodatek do codziennego stroju.

Sznurówki nadają botkom uroku, ale mają i inne zalety. Przede wszystkim jest to sposób mocowania obuwia na stopie, który nie przysporzy problemu. Jeśli rzepy czy suwak odmówią posłuszeństwa, to jest to problem. Sznurówki można wpleść nowe. Te nowe mogą mieć inny kolor niż poprzednie, dzięki czemu te same botki sznurowane będą wyglądać inaczej. Można zdecydować się nawet na intensywne ich barwy, bo to jest teraz modne.

Korzyści z wyboru botków na wyższym obcasie

Spośród różnych modeli w sklepach najbardziej przyciągają wzrok botki sznurowane na obcasie. To bardzo atrakcyjne zestawienie: średni czy wysoki obcas i sznurówki. Takie buty to jeszcze bardziej stylowy wizerunek i jeszcze więcej kobiecego wdzięku. Atrakcyjny i kobiecy wizerunek w chłodne dni można zyskać, łącząc ze sobą:

  • botki sznurowane na obcasie,
  • długą, grubą spódnicę,
  • krótką kurtkę.

Przy takim zestawieniu doceni się coś jeszcze, jeśli chodzi o wysokie obcasy. Wyższe obuwie to lepsza ochrona spódnicy przed ubłoceniem. Jesienią błota nie brakuje.

Modne kolory botków sznurowanych

Chcąc mieć jeszcze bardziej eleganckie czy urocze botki, wato wybrać je w odpowiednim kolorze. Elegancję gwarantują czarne botki sznurowane. Mają też one w sobie wiele uroku. Więcej jeszcze jest tego uroku w botkach w jasnych i kobiecych kolorach. Jeden z najlepszych zakupów dla kobiety to botki sznurowane czerwone. Jeśli to za bardzo wyrazisty kolor, to można wybrać jasnoróżowe, kremowe czy beżowe. Ślicznie potrafią prezentować się także białe sznurowane botki. Te zimowe mogą być zdobione futerkiem, co nadaje im jeszcze więcej uroku.

Sznurowanie to taki nieco starodawny sposób zakładania obuwia. I może się wydawać, że w botkach czy kozakach bardziej opłaca się suwak. Jednak to właśnie tym rodzajom obuwia obecność sznurówek nadaje najwięcej wdzięku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *